Misja Przedszkola

Nasi specjaliści

Metody pracy w przedszkolu

Statut Przedszkola

Wspieramy dzieci z zespołem Aspergera i autyzmem

Nasi specjaliści

Dr Magdalena Potocka

Wspaniały lekarz pediatra,  cieszący się wielkim uznaniem rodziców dzieci mieszkających w Błoniu i nie tylko.

Pani doktor odwiedza nas raz w tygodniu i sprawdza czy jesteśmy zdrowi, jak również oswaja nasze pociechy z badaniem lekarskim.

mgr Agnieszka Dadacz

Pani Agnieszka jest neurologopedą z bogatym doświadczeniem w pracy zarówno z dziećmi zdrowymi, jak również z maluchami o specjalnych potrzebach, o różnym stopniu niepełnosprawności. W naszym przedszkolu prowadzi z dziećmi grupowe zajęcia ortofoniczne jak również indywidualną terapię logopedyczną. Wspiera nas również w uważnej obserwacji rozwoju tygryskowych przedszkolaków.

mgr Agnieszka Jasińska

Pani Agnieszka jest fizjoterapeutą, w naszym przedszkolu prowadzi z dziećmi korektywę, jak również obserwację naszych podopiecznych pod kątem ewentualnych wad postawy.

Zajęcia z języka angielskiego prowadzone są przez profesjonalną szkołę języka angielskiego, która ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

Zajęcia Taneczne prowadzi Agnieszka Foręc, właścicielka studia tanecznego DNS  Studio z Milanówka.

Pani Agnieszka jest bardzo ciepłą, pozytywną osobą, dla której taniec jest pasją...

Swoją miłością do tańca zaraża wszystkie dzieci, nie tylko dziewczynki ...:)

mgr Sergiusz Miller

Pan Sergiusz jest absolwentem prestiżowej moskiewskiej uczelni - Państwowego Instytutu Wychowania Fizycznego orderu Lenina.

W naszym przedszkolu trenuje nasze dzieci w zakresie akrobatyki - nasze przedszkolaki uczą sie wykonywać poprawnie przewroty, ćwiczą stanie na rękach, robią "gwiazdy" i wiele innych ciekawych figur.

mgr Magdlena Hańderek

Absolwentka Uniwerytetu Warszwskiego na wydziale Politologi.

Pani Magda ukończyła szereg kursów artystycznych min kurs charakteryzacji, ceramiki jak również Arterapii.

Nasze dzieci uwielbiaja lepić z gliny nróżne cuda pod czujnym okiem Pani Magdy.

P. Marek Newczyński

dba o nasz pzedszkolny sprzęt,

żeby zawsze był sprawny i bezpieczny

mgr Aneta Paczesna

terapeuta integracji sensorycznej

Pani Anetka jest bardzo żywiołową osobą z ogromnym poczyciem humoru i świetnym podejściem do dzieci.

Nawet największe leniuszki bardzo chętnie pracują z nią na zajęciach z SI, które zawsze są ciekawe, urozmaicone i bardzo skuteczne.

Już po kilku zajęciach dzieci robią wyraźne postępy:)

mgr Pani Małgosia Wrona - psycholog

Pani Małgosia jest bardzo spokojną i przemiłą osobą.

Jest bardzo wnikliwym psychologiem, ma ogromne pokłady empatii i cierpliwości.

Pani Małgosia prowadzi indywidualne zajęcia z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych, jak również prowadzi dla całej starszej grupy trening umiejętności społecznych.