Misja Przedszkola

Nasi specjaliści

Metody pracy w przedszkolu

Statut Przedszkola

Wspieramy dzieci z zespołem Aspergera i autyzmem

Ciocia Sylwia

Praca z dziećmi sprawia mi dużo przyjemności i wzbogaca o nowe doświadczenia. Lubię się nimi opiekować i pomagać w pokonywaniu codziennych trudności. Jestem cierpliwą i ciepłą osobą, co sprawia, że dzieci czują się przy mnie radosne i bezpieczne.

Poza pracą opiekuję się swoim królikiem, lubię oglądać filmy, czytać książki i długie spacery z mężęm.

Ciocia Gosia

ukończyłam pedagogikę wychowania przedszkolnego. W pracy z dziećmi najbardziej lubię ich nieodpartą chęć poznawania świata i patrzenie na radość, jaką im to sprawia.

W wolnym czasie zagłębiam się w świat literatury przy filiżance gorącej czekolady, lub wspólnie z mężem podróżuję motocyklem po świecie.

Ciocia Kasia

Jestem pedagogiem specjanym, ukończyłam również pedagogikę wczesnoszkolną. Interesuję się problematyką dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Moje motto w pracy to: "Uczymy się bawiąc, doświadczajmy zmysłami i cieszmy się wspólnymi osiągnięciami".

W wolnym czasie czytam książki, pływam, jeźdżę na rowerze. Uwielbiam słuchać muzyki elektronicznej, szczególnie "Na żywo":)

Ciocia Ada

Jestem pedagogiem przedszkolnym oraz ukończyłam pedagogikę wczesnoszkolną z terapią pedagogiczną i logoterapią. W pracy z dziećmi lubię działać twórczo, zarówno plastycznie jak i muzycznie. U dzieci cenię ich indywidualność. Jestem osobą otwartą i życzliwą a zarazem wymagającą i konsekwentną.

Lubię czytać książki i podróżować. Jestem mężatką, mamą dwóch wspaniałych córek.

Ciocia Ewa

Jestem studentką pedagogiki wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Pracując z dziećmi zarażam się ich energią, ciepłem i radosnym uśmiechem. Jestem pogodną i cierpliwą osobą, mam dobry kontakt z dziećmi.

Uwielbiam śpiewać i czytać ciekawe książki o różnej tematyce. Mam męża i dwie kochane córki.

Ciocia Agnieszka

Z wykształcenia jestem technologiem żywienia oraz doradcą ds. BHP, obecnie studiuję pedagogikę wczesnoszkolną. Praca w przedszkolu sprawia mi dużo radości, zawsze mam dużo pomysłów i proste, praktyczne rozwiązania. U dzieci cenie ich szczerość i twórczość.

Jestem otwartą, życzliwą osobą lubiącą aktywnie spędzać wolnym czas. Prywatnie mężatka oraz mama ośmioletniego synka.

Ciocia Basia

Jestem pedagogiem ogólnym oraz przedszkolnym. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu wychowanie fizyczne i zdrowotne z korektywą.

Przedszkole Tygrysek założyłam  w 2008r. spełniając w ten swoje największe życiowe marzenie. Od wczesnych lat młodości bardzo lubiłam przebywać wśród dzieci, organizując im  ciekawe zabawy, konkursy, akademie. Przez wiele lat, jako starsza koleżanka prowadziłam bale karnawałowe zarówno w swojej szkole jak i w szkołach ościennych.

Czas spędzony z dziećmi to zastrzyk niesamowitej, pozytywnej energii. Uwielbiam u dzieci ich radość życia i ten nieograniczony potencjał. Cieszę się, że pracuję z ludźmi, dla których praca z dziećmi jest pasją. Tworzymy zgrany zespół.

Prywatnie interesuję się psychologią, lubię dobrą literaturę, żeglarstwo i zwierzęta. Prywatnie jestem mamą trójki rozbrykanych dzieci, dwóch psów i kota;)