Mini Blog

witamy w nowym roku szkolnym

Kolejny rok szkolny przed nami...
Kategoria: Mini Blog

Dzisiaj rozpoczymany działanie mini bloga na naszej stronie:)

Będziemy umieszczać tu różne informacje dotyczące bieżących wydarzeń z życia przedszkola, a zawsze dzieje się dużo:) możecie liczyć na śmieszne powiedzonka naszych podopiecznych i opisy najciekawszych sytuacji Tygryskowych:)

SERDECZNIE WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2013/2014 :)

Dzisiaj trwają ostatnie przygotowania na wielki dzień jakim będzie poniedziałek, staramy się aby przywitać nasze pociechy w pięknym, przytulnym i kolorowym przedszkolu:)

Kończymy też zajęcia adaptacyjne nowych przedszkolaków. Przez tydzień dzieci bawiły się i poznawały z przedszkolem, ciociami i swoją grupą. Zostawały chętnie, ciocie są zachwycone dziećmi, mówią o nich samodzielne, odważne i bardzo chętne do współpracy:) Grupa Groszków to na razie przewaga dziewczyn, więc chłopaki mają jak w raju:)