Mini Blog

pierwszy tydzień już za nami

Pierwszy tydzien września już za nami:)
Kategoria: Mini Blog

W tym tygodniu najważniejsza była adaptacja nowych dzieci!

W grupie Groszków dziś rano na zajęciach panowała świetna zabawa, w której wszystkie maluchy chętnie brały udział. Trzeba przyznać, że Groszki zaskakują nas łatwością z jaką wchodzą w nowe sytuacje. Obiadek zjadają samodzielnie i proszą o dokładki ulubionych smakołyków, niektórzy zasypiali już nad szklanką kompotu:) Cudowne, dzielne przedszkolaki:)

Krasnale uwielbiają się bawić, niektóre lubią jeszcze sobie pospać po obiadku. Nowe dzieci, które doszły do grupy bardzo szybko złapały kontakt z resztą i zachowują się jakby znali się już długi czas:) Ciocie chwalą, że niektóre Krasnale potrafią już czytać swoje imię:) Na placu najczęściej bawią się w rodzinę:)

Tygrysy pracują pełną parą, dużo się bawią, szaleją na placu zabaw. Nasze Tygrysy to już doświadczone przedszkolaki, wiedzą co maja robić, są samodzielne i odważne:)