Dzisaj głośno, muzycznie i artystycznie:)

Gramy na różnych instrumentach i tych znanych i nieznanych, wydobywamy muzykę  z przedmiotów codziennego użytku:)

Wspaniała, pobudzająca zmysły zabawa. Po raz kolejny nasze przedszkolaki pokazały swoją nieograniczoną ciekawość i pomysłowość:)

WIZYTA  W  CENTRUM  MEDYCZNYM  W  BŁONIU

Dzisiaj nasze Tygryski odwiedziły centrum rehablitacji w Błoniu. Nasza droga Pani Agnieszka pokazała dzieciakom sprzęt do rehabilitacji, objaśniła do czego służy.

Dzieci dowiedziały się jak ważna jest prawidłowa postawa oraz codzienna gimnastyka aby w przyszłości unknąć problemów z kręgosłupem i nie tylko.

Nasze Tygryski jak zwykle świetnie się spisały.

W nagrodę za czynny udział w lekcji edukacyjnej i wzorowe zachowanie pomaszerowały wraz z Ciocią Adą i ciocią Ewą na lody:)

Dzisiaj nasze Tygryski pojechały pociągiem do Warszawy do Muzeum Ewolucji w PKiN na lekcję edukacyjną o dinozaurach. Okazało się, że posiadają niesłychaną wiedzę o tych pradawnych stworzeniach, potrafiły rozróżnić wiele z nich.

Na zajęciach dzieciaki   z wielkim zaciekawieniem poszerzały swoją dotychczasową wiedzę i zapałem wyklejały z plasteliny dinozaury.

Byłyśmy z nich na prawdę bardzo dumne. Zarówno ich wiedza i umiejętności jak i wzorowe zachowanie uświadomiły nam, że  nasze  przedszkolaki nie są już "małymi Tygryskami" tylko dużymi Tygrysami:)

Dzieciaki wróciły zachwycone i już nie mogą doczekać się kolejnej wycieczki !!!

I jeszcze na zakończenie tak udanego dnia, odwiedził nas TEATRZYK:)))